دانلود باکسز

پست

نرم افزار ساخت برنامه اندروید بدون کدنویسی

نویسنده: Admin Ahmadrez

تاریخ: 12 آبان 1398


نرم افزار ساخت برنامه اندروید بدون کدنویسی

نرم افزار ساخت برنامه اندروید بدون کدنویسی ! شما فکر ساخت اپلیکشن اختصاصی خود را دارید؟ یا ایده های بسیار زیاد در رابطه با ساخت برنامه اندروید دارید اما از پس هزینه های کلان آن بر نمی آیید؟

با دانلود باکسز همراه باشید…

اپلیکیشن چیست؟

در مورد اینکه اپلیکیشن (application) چیست و یا اینکه معنی اپلیکیشن چه می باشد باید بگوییم که در وقع اکثر نرم‌افزارهایی که ما به طور روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنیم شامل این تعریف می‌شوند و فقط نرم‌افزارهای سیستم مانند سیستم عامل و یا زبان‌های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ها محسوب نمی‌شوند.

برنامه اندروید چیست؟!

اگر بخواهیم در مورد اپلیکیشن موبایل مثالی را بزنیم باید بگوئیم به کلیه نرم افزارهای گوشی که کاربر توسط آنها به اجرای فرمانی در گوشی می پردازد اپلیکیشن نام دارد.

برای مثال شما ممکن است برای فعالیت های مالی بسته به حساب بانکی خود ممکن است از اپلیکیشن موبایل بانک ملت، اپلیکیشن موبایل بانک پاسارگاد، اپلیکیشن موبایل بانک ملی، اپلیکیشن موبایل بانک سامان، اپلیکیشن موبایل بانک اقتصاد نوین، اپلیکیشن موبایل بانک سپه، اپلیکیشن موبایل بانک آینده و یا غیره استفاده نمائید.

و یا ممکن است شما در طول روز به استفاده از ابزارهای دیگری در گوشی همراه خود بپردازید.

حوصله کدنویسی را نداری؟ ( نرم افزار ساخت برنامه اندروید بدون کدنویسی )

حال شما فکر ساخت اپلیکشن اختصاصی خود را دارید؟ یا ایده های بسیار زیاد در رابطه با ساخت برنامه اندروید را دارید اما از پس هزینه های کلان آن بر نمی آیید؟

امروز برای شما کاربران عزیز سایت بهترین برنامه های اندروید را قرار میدهیم که بصورت رایگان میتوانید ایده های زیبای خود را با آن در فرمت apk خلق نمایید… زیرا خلق آثار زیباترین احساس موجود است… !

درباره ی Admin Ahmadrez

Admin Ahmadrezسلام بنده احمدرضا رضاپور هستم مدیر سایت دانلود باکسز. همیشه رویای داشتن سایتی که مطالب مفید و مورد علاقه خود را در آن قرار دهم در ذهن داشتم، حال چه برای دانلود، آموزشی و... آن علاقه امروز دانلود باکسز است. به امید پیشرفت روز افزون.

جعبه ی دانلود

حجم فایل: 56 مگابایت

رمز فایل:

پسوند فایل:

ZIP

QR: نرم افزار ساخت برنامه اندروید بدون کدنویسی

مطالب مرتبط

دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *